BZX384B36-E3-08
DIODE ZENER 36V 200MW SOD323
Seri / Aile Numarası
BZX384B36
BZX384B36-E3-08 Hakkında
BZX384B36-E3-08, Vishay tarafından üretilen 36V nominal gerilimli zener diyottur. SOD-323 yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 200mW güç derecelemesine sahiptir. ±2% tolerans ile hassas gerilim regülasyonu sağlar. -55°C ile 150°C arasında çalışan geniş sıcaklık aralığında, maksimum 90Ω empedans değeri ile zener stabilizatörleri, gerilim referans devreleri, aşırı gerilim koruması ve darbe sınırlandırma uygulamalarında kullanılır. 50nA @ 25.2V ters sızıntı akımı ile düşük kaçak akımı özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 25.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 36 V