BZX384B20-E3-08
DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Seri / Aile Numarası
BZX384B20
BZX384B20-E3-08 Hakkında
BZX384B20-E3-08, Vishay tarafından üretilen 20V nominal gerilimi olan surface mount zener diyottur. SOD-323 (SC-76) paketinde sunulan bu komponent, 200mW güç derecelendirmesine sahiptir. ±2% gerilim toleransı ile voltaj stabilizasyonu sağlar. Maksimum 55Ω empedansı ve 50nA ters akım özellikleriyle, voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve devre stabilizasyonu uygulamalarında kullanılır. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-55°C ~ 150°C) endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için uygun hale getirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 14 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V