BZX38450-C6V8F
BZX38450-C6V8/SOD323/SOD2
Seri / Aile Numarası
BZX38450
BZX38450-C6V8F Hakkında
BZX38450-C6V8F, Nexperia tarafından üretilen 6.8V nominal voltajlı Zener diyottur. SC-76/SOD-323 paketinde sunulan bu tekil Zener diyot, 300mW güç dağıtım kapasitesine ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. 150°C'ye kadar çalışan bileşen, maksimum 900mV ileri gerilim düşümü ve 15 Ohm impedansı ile karakterizedir. Surface mount uygulamalar için tasarlanan bu komponent, düşük ters kaçak akımı (100nA @ 5.1V) özellikleri sayesinde voltaj regülasyon, koruma devresi ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V