BZX38450-C68F
BZX38450-C68/SOD323/SOD2
Seri / Aile Numarası
BZX38450-C68F
BZX38450-C68F Hakkında
BZX38450-C68F, Nexperia tarafından üretilen 68V nominal voltajlı yüksek voltaj Zener diyotudur. 300mW güç sınırlaması ve SOD-323 yüzey montaj paketi ile kompakt uygulamalar için tasarlanmıştır. 50nA ters kaçak akımı ve 240 Ohm empedansı ile voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve referans kaynakları uygulamalarında kullanılır. ±5% toleransı ile kalibrasyon gerektirmeyen sistemlerde tercih edilir. -55°C ile +150°C arasında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 47.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 240 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 68 V