BZX38450-C56-QF
BZX38450-C56-Q/SOD323/SOD2
Seri / Aile Numarası
BZX38450-C56
BZX38450-C56-QF Hakkında
BZX38450-C56-QF, Nexperia tarafından üretilen 56V nominal Zener voltajlı tekil Zener diyottur. Surface mount SOD-323 (SC-76) paketinde sunulan bu komponent, 300mW maksimum güç tüketimine ve ±5% toleransa sahiptir. 50nA ters sızıntı akımı ile karakterize edilen bileşen, 200 Ohm maksimum empedans değerine ve 900mV maksimum forward voltajına (10mA'de) sahiptir. -40°C ile 150°C arasında çalışabilen BZX38450-C56-QF, voltaj regülasyon, devre koruması ve sinyal klipleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 39.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 200 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 56 V