BZX38450-C36F
BZX38450-C36/SOD323/SOD2
Seri / Aile Numarası
BZX38450
BZX38450-C36F Hakkında
BZX38450-C36F, Nexperia tarafından üretilen 36V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-323 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 300mW maksimum güç dağıtma kapasitesine ve ±5% toleransa sahiptir. 90Ω maksimum empedans ile karakterize edilen diyot, 27.3V'ta 50nA ters akım sızıntısı gösterir. 10mA'de 900mV ileri gerilim düşümü ve 150°C'ye kadar çalışma sıcaklığına uygun olan bu bileşen, voltaj stabilizasyonu, koruma devreleri ve referans uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 27.3 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 36 V