BZX38450-C30-QF
BZX38450-C30-Q/SOD323/SOD2
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
BZX38450-C30
BZX38450-C30-QF Hakkında
BZX38450-C30-QF, Nexperia tarafından üretilen 30V nominal gerilime sahip bir Zener diyottur. SC-76 (SOD-323) surface mount paketinde sunulan bu komponent, 300mW güç dağıtım kapasitesine ve ±5% toleransa sahiptir. 80Ω maksimum dinamik empedans ve 50nA ters sızıntı akımı ile karakterize edilmiştir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve voltaj referans uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C arasında çalışabilir ve aktif üretimde olan bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 22.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V