BZX38450-C27X
BZX38450-C27/SOD323/SOD2
Seri / Aile Numarası
BZX38450-C27
BZX38450-C27X Hakkında
BZX38450-C27X, Nexperia tarafından üretilen 27V nominal Zener diyotudur. Surface mount SC-76 (SOD-323) paketinde sunulan bu komponent, 300mW maksimum güç dağıtımına ve ±5% toleransa sahiptir. 80Ω maksimum impedans (Zzt) ile karakterize edilen bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, koruma devresi ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C arasında çalışan cihazlarda, düşük geri sızıntı akımı (50nA @ 20.4V) sayesinde hassas kontrol ve stabilizasyon sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 20.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V