BZX38450-C27-QF
BZX38450-C27-Q/SOD323/SOD2
BZX38450
BZX38450-C27-QF Hakkında
BZX38450-C27-QF, Nexperia tarafından üretilen 27V nominal geriliminde bir Zener diyottur. SC-76/SOD-323 yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 300mW maksimum güç dağıtımına ve ±5% toleransa sahiptir. 80 Ohm maksimum impedans ve 50 nA ters kaçak akımı (20.4V'ta) karakteristikleriyle voltaj regülasyon, ESD koruması ve voltaj sınırlandırma uygulamalarında kullanılır. İleri yöndeki maksimum voltaj 10mA'de 900mV'tur. Çalışma sıcaklığı 150°C'ye kadar çıkabilir. Aktif üretim statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 20.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V