BZX38450-C24X
BZX38450-C24/SOD323/SOD2
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
BZX38450
BZX38450-C24X Hakkında
BZX38450-C24X, Nexperia tarafından üretilen 24V nominal gerilimdeki Zener diyottur. SC-76 (SOD-323) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 300mW maksimum güç dağıtabilir ve ±5% tolerans ile karakterize edilmiştir. 70Ω maksimum empedans ve 50nA ters kaçak akımı (18.2V'de) özellikleriyle gerilim regülasyonu ve koruma devrelerinde kullanılır. 150°C'ye kadar işletme sıcaklığında çalışır. Forward voltajı 10mA'de 900mV'dur. Anahtarlama, voltaj stabilizasyonu ve gerilim referans uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 18.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 70 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V