BZX38450-C22-QF
BZX38450-C22-Q/SOD323/SOD2
Seri / Aile Numarası
BZX38450-C22
BZX38450-C22-QF Hakkında
BZX38450-C22-QF, Nexperia tarafından üretilen 22V nominal gerilimli Zener diyottur. SOD-323 (SC-76) yüzey montajlı paket ile sağlanan bu bileşen, 300mW güç dissipasyonu kapasitesi ve ±5% tolerans ile voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. 55 Ohm maksimum empedans, 50 nA ters kaçak akımı ve 900mV ileri gerilimi 10mA akımda belirtilen özellikleri ile 150°C çalışma sıcaklığına kadar stabil performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 16.7 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V