BZX384-C3V6,115
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD323
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZX384-C3V6
BZX384-C3V6,115 Hakkında
BZX384-C3V6,115, Nexperia tarafından üretilen 3.6V nominal gerilime sahip tekil zener diyottur. 300mW güç derecelendirilmesi ile voltaj düzenlemesi, koruma devrelerine ve referans voltaj uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. SOD-323 yüzey montaj paketi ile kompakt PCB tasarımlarında kullanılır. ±5% toleranssı ile voltaj stabilitesi sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışan geniş sıcaklık aralığı, ters sızıntı akımı 5µA@1V olarak belirtilmiş endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanımına uygundur. 90Ω maksimum empedans değeri ile hızlı geçiş karakteristiği gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6 V