BZX384-C30,115
DIODE ZENER 30V 300MW SOD323
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZX384-C30
BZX384-C30,115 Hakkında
BZX384-C30,115, Nexperia tarafından üretilen 30V nominal gerilimdeki tekil Zener diyottur. SOD-323 yüzey montajlı paket ile sunulan bu bileşen, 300mW maksimum güç dağıtabilir ve ±5% tolerans ile yüksek hassasiyet sağlar. Ters kaçak akımı 21V'de 50nA ile oldukça düşüktür. Maksimum 80 Ohm empedansı ve 1.1V forward voltajı (100mA'de) ile karakterize edilir. -65°C ile 150°C arasında güvenilir çalışma sunan bu diyot, voltaj düzenleme, koruma devreleri, klip ve kelepçeleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Kompakt tasarımı sayesinde yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygun seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 21 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V