BZX384-C27/ZLX
DIODE ZENER 27V 300MW SOD323
Seri / Aile Numarası
BZX384-C27
BZX384-C27/ZLX Hakkında
BZX384-C27/ZLX, NXP Semiconductors tarafından üretilen 27V nominal gerilime sahip Zener diyottur. 300mW güç kapasitesine ve SOD-323 yüzey montaj paketine sahip bu bileşen, voltaj düzenleme ve koruma uygulamalarında kullanılır. ±5% tolerans ve 80 Ohms maksimum impedans ile karakterize edilen cihaz, -65°C ile 150°C arasında çalışır. Ürün obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 700 mV
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Obsolete
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V