BZX384-B15,115
DIODE ZENER 15V 300MW SOD323
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZX384-B15
BZX384-B15,115 Hakkında
BZX384-B15,115, Nexperia tarafından üretilen 15V nominal voltajlı Zener diyottur. SOD-323 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 300mW güç dağıtım kapasitesine ve ±2% voltaj toleransına sahiptir. Maksimum 30 Ohm impedansa ve 50nA ters kaçak akımına sahip olup, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Gerilim düzenleme, koruma devreleri, voltaj referansı uygulamaları ve DC besleme hatlarında aşırı voltaj koruması gibi alanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 10.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 15 V