BZX284-C47,115
DIODE ZENER 47V 400MW SOD110
Seri / Aile Numarası
BZX284-C47
BZX284-C47,115 Hakkında
BZX284-C47,115, NXP Semiconductors tarafından üretilen 47V nominal voltajlı Zener diyottur. SOD-110 yüzey monte paketinde sunulan bu komponent, 400mW güç derecelendirilmesine sahiptir. Düşük reverse leakage akımı (50 nA @ 32.9V) ve 90 Ohm maksimum impedansı ile karakterize edilir. -65°C ile 150°C arasında güvenilir çalışma sağlar. Gerilim regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve referans uygulamalarında kullanılır. ±5% tolerans ile belirtilmiştir. Not: Bu bileşen üretimi durdurulmuş (Obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 32.9 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-110
Part Status Obsolete
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package SOD-110
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V