BZX284-C2V4,115
DIODE ZENER 2.4V 400MW SOD110
Seri / Aile Numarası
BZX284-C2V4
BZX284-C2V4,115 Hakkında
BZX284-C2V4,115, NXP Semiconductors tarafından üretilen 2.4V nominal voltajlı zener diyottur. SOD-110 yüzey montajı paketi içinde sunulan bu bileşen, 400mW güç dağıtabilir ve -65°C ile 150°C sıcaklık aralığında çalışır. ±5% voltaj toleransı ve maksimum 100 Ohm impedansa sahiptir. 1V'ta 50µA ters kaçak akımı ile karakterize edilen bu zener diyot, gerilim düzenleme devreleri, koruma uygulamaları ve referans voltaj kaynakları gibi uygulamalarda kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-110
Part Status Obsolete
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package SOD-110
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V