BZX284-B4V3,115
DIODE ZENER 4.3V 400MW SOD110
Paket/Kılıf
SOD-110
Seri / Aile Numarası
BZX284-B4V3
BZX284-B4V3,115 Hakkında
BZX284-B4V3,115, NXP Semiconductors tarafından üretilen 4.3V nominal gerilimdeki Zener diyottur. SOD-110 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 400mW güç yeteneğine sahiptir. ±2% tolerans ile üretilen diyot, gerilim regülasyon, aşırı gerilim koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen ve 3µA ters sızıntı akımına sahip olan bileşen, 90 Ohm maksimum empedans değeriyle karakterize edilmiştir. Forward voltajı 100mA'da 1.1V olan bu Zener diyot, düşük gücün gerekli olduğu analog ve dijital devre uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-110
Part Status Obsolete
Power - Max 400 mW
Supplier Device Package SOD-110
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V