BZW03D7V5-TR
DIODE ZENER 7.5V 1.85W SOD64
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZW03D7V5
BZW03D7V5-TR Hakkında
BZW03D7V5-TR, Vishay tarafından üretilen 7.5V nominal gerilimli bir Zener diyottur. SOD-64 eksenel paket içinde gelen bu bileşen, maksimum 1.85W güç yayabilen ve 1.5 Ohm impedansa sahip bir voltaj düzenleme elemanıdır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot, voltaj referans devreleri, aşırı gerilim koruması ve voltaj sınırlama uygulamalarında kullanılır. 1.5 mA ters kaçak akımı ve ±10% tolerans ile karakterize edilen bu komponen, through-hole montajı destekler. Bileşen artık üretilmemektedir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 5.3 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.5 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-64, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1.85 W
Supplier Device Package SOD-64
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V