BZW03D62-TAP
DIODE ZENER 62V 1.85W SOD64
Seri / Aile Numarası
BZW03D62
BZW03D62-TAP Hakkında
BZW03D62-TAP, Vishay tarafından üretilen 62V nominal gerilim değerine sahip bir zener diyottur. SOD-64 axial paket tipinde sunulan bu bileşen, 1.85W güç derecelendirilmesiyle tasarlanmıştır. Through hole montaj tipine uygun olan diyot, -65°C ile +175°C arasında çalışabilir. 42 Ohm maksimum empedans değeri ve ±10% tolerans ile, düşük sızıntı akımına (2 µA @ 44.5V) sahiptir. Voltaj regülatörleri, aşırı gerilim koruması ve referans devreleri gibi uygulamalarda kullanılan bu bileşen, artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 44.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 42 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-64, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1.85 W
Supplier Device Package SOD-64
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V