BZW03D39-TAP
DIODE ZENER 39V 1.85W SOD64
Seri / Aile Numarası
BZW03D39
BZW03D39-TAP Hakkında
BZW03D39-TAP, Vishay tarafından üretilen 39V nominal değerinde bir tekil Zener diyotudur. SOD-64 axial paketinde sunulan bu bileşen, 1.85W maksimum güç dağıtabilir ve ±10% nominal voltaj toleransına sahiptir. 14Ω maksimum empedansı ve 2µA reverse leakage akımı ile düzenleyici devre uygulamalarında voltaj referansı ve koruma amaçlı kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, şu anda üretimi sonlandırılmış durumdadır. Eski tasarımların bakım ve onarımında tercih edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 28 V
Impedance (Max) (Zzt) 14 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-64, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1.85 W
Supplier Device Package SOD-64
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V