BZW03D270-TAP
DIODE ZENER 270V 1.85W SOD64
Seri / Aile Numarası
BZW03D270
BZW03D270-TAP Hakkında
BZW03D270-TAP, Vishay tarafından üretilen 270V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. SOD-64 axial paket içinde sunulan bu bileşen, 1.85W maksimum güç dağıtım kapasitesine ve ±10% voltaj toleransına sahiptir. 194V'de 2µA ters kaçak akımı ile karakterize edilen diğer özellikler arasında maksimum 1.2 kOhms empedans ve 1.2V (1A'da) ileri voltajı bulunmaktadır. -65°C ile 175°C arasında çalışan bu bileşen, yüksek voltaj regülasyon, koruma ve klip devrelerinde kullanılır. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. Not: Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 194 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.2 kOhms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-64, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1.85 W
Supplier Device Package SOD-64
Tolerance ±10%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 270 V