BZW03C56-TAP
DIODE ZENER 56V 1.85W SOD64
Seri / Aile Numarası
BZW03C56
BZW03C56-TAP Hakkında
BZW03C56-TAP, Vishay tarafından üretilen 56V nominal gerilime sahip bir zener diyottur. SOD-64 axial paket ile sağlanan bu bileşen, maksimum 1.85W güç dağıtabilir ve ±5% tolerans ile karakterize edilmiştir. Ters yönde 43V'de 2µA kaçak akımına ve 35 Ohm impedansa sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen bu zener diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. Ahşap bağlantılı (through hole) montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 43 V
Impedance (Max) (Zzt) 35 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-64, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1.85 W
Supplier Device Package SOD-64
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 56 V