BZW03C51-TAP
DIODE ZENER 51V 1.85W SOD64
Seri / Aile Numarası
BZW03C51
BZW03C51-TAP Hakkında
BZW03C51-TAP, Vishay tarafından üretilen 51V nominal değerine sahip tek diyotlı zener diyottur. SOD-64 axial paket tipi ile through-hole montajı destekler. 1.85W maksimum güç disipasyonu kapasitesine ve 27Ω maksimum impedansa sahiptir. ±5% tolerans ile tasarlanmış olup, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Ters kaçak akımı 39V'da 2µA'dir. Forward voltajı 1A akımda maksimum 1.2V'tur. Düşük voltajlı doğru akım kaynakları, kontrol devreleri ve sinyal koruma uygulamalarında voltaj düzenleme ve transient koruma için kullanılır. İçme suyu uyarısı: Bu ürün üretim durdurulmuş (obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 39 V
Impedance (Max) (Zzt) 27 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-64, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1.85 W
Supplier Device Package SOD-64
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 51 V