BZW03C130-TAP
DIODE ZENER 130V 1.85W SOD64
Seri / Aile Numarası
BZW03C130
BZW03C130-TAP Hakkında
BZW03C130-TAP, Vishay tarafından üretilen 130V nominal gerilime sahip tek bir Zener diyottur. SOD-64 axial paket ile through-hole montajına uygun olup, maksimum 1.85W güç yayabilir. Reverse leakage akımı 100V'da 2µA ve impedansı maksimum 190 Ohm'dur. ±5% toleransla belirtilen bu bileşen, voltaj düzenleme, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Not: Bu ürün kullanımdan kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 100 V
Impedance (Max) (Zzt) 190 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case SOD-64, Axial
Part Status Obsolete
Power - Max 1.85 W
Supplier Device Package SOD-64
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 130 V