BZV90-C9V1,115
DIODE ZENER 9.1V 1.5W SOT223
Seri / Aile Numarası
BZV90-C9V1
BZV90-C9V1,115 Hakkında
BZV90-C9V1,115, Nexperia tarafından üretilen 9.1V nominal gerilimli tek bir zener diyottur. 1.5W güç kapasite ve SOT-223 yüzey montajlı paketlemesiyle, regülatörler, koruma devreleri ve voltaj referans uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bu bileşen, 15 Ohm maksimum empedans ve ±5% tolerans ile stabilize voltaj sağlama görevini yerine getirir. 500 nA ters sızıntı akımı ile düşük güç tüketimli tasarımlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 6 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-261-4, TO-261AA
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package SOT-223
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V