BZV90-C6V2,115
NEXPERIA BZV90-C6V2 - ZENER DIOD
Paket/Kılıf
TO-261-4
Seri / Aile Numarası
BZV90-C6V2
BZV90-C6V2,115 Hakkında
BZV90-C6V2,115, Nexperia tarafından üretilen 6.2V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. Surface mount SOT-223 paketinde sunulan bu bileşen, 1.5W maksimum güç dağıtımı kapasitesine ve 10 Ohm maksimum impedansına sahiptir. -65°C ile +150°C arasında çalışabilen bu Zener diyot, voltaj düzenleme, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. 3 µA ters kaçak akımı ve ±5% toleransı ile güvenilir performans sağlar. Ters voltaj 4V'de ölçülen kaçak akımı 3 µA'dır ve ileri gerilim 50 mA akımda 1V maksimum değerdedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-261-4, TO-261AA
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package SOT-223
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2 V