BZV90-C62,115
DIODE ZENER 62V 1.5W SOT223
Seri / Aile Numarası
BZV90-C62
BZV90-C62,115 Hakkında
BZV90-C62,115, Nexperia tarafından üretilen 62V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. SOT-223 yüzey monte paketinde sunulan bu bileşen, 1.5W maksimum güç dağıtımı kapasitesine ve ±5% toleransa sahiptir. Düşük 215 Ohm maksimum empedans değeri ile voltaj regülasyonu ve koruması gereken uygulamalarda kullanılır. -65°C ile 150°C arasında güvenilir çalışma sağlayan bu diyot, voltaj sabitleyici, aşırı voltaj koruma devrelerinde ve yüksek voltaj referans uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 43.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 215 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-261-4, TO-261AA
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package SOT-223
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V