BZV90-C4V7,115
DIODE ZENER 4.7V 1.5W SOT223
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
TO-261-4
Seri / Aile Numarası
BZV90-C4V7
BZV90-C4V7,115 Hakkında
BZV90-C4V7,115, Nexperia tarafından üretilen 4.7V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. SOT-223 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 1.5W güç dağıtma kapasitesine ve 80Ω maksimum empedansa sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışan bu diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. 3µA ters sızıntı akımı ve ±5% tolerans ile sabit performans sunar. TO-261-4 paket standardıyla uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-261-4, TO-261AA
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package SOT-223
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V