BZV90-C13,115
NEXPERIA BZV90-C13 - ZENER DIODE
Seri / Aile Numarası
BZV90-C13
BZV90-C13,115 Hakkında
BZV90-C13,115, Nexperia tarafından üretilen 13V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. Surface Mount paketi (SOT-223) ile tasarlanan bu komponent, maksimum 1.5W güç yayma kapasitesine ve ±5% toleransa sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, 8V'de 100nA ters yönlü sızıntı akımı ve maksimum 30 Ohm empedans gösterir. İleri yönlü gerilim 50mA akımda 1V'dir. Gerilim regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve sinyal kliplemesi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-261-4, TO-261AA
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package SOT-223
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V