BZV85-C8V2,133
NEXPERIA BZV85-C8V2 - ZENER DIOD
Seri / Aile Numarası
BZV85-C8V2
BZV85-C8V2,133 Hakkında
BZV85-C8V2,133, Nexperia tarafından üretilen 8.2V nominal gerilim değerine sahip bir Zener diyottur. DO-41 (axial) paket tipinde sunulan bu bileşen, 1.3W maksimum güç derecelendirmesine ve -65°C ile 200°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 5 Ohm maksimum empedansı ve ±5% gerilim toleransı ile kompakt voltaj regülasyon, koruma ve referans devrelerde kullanılır. Düşük 700 nA ters kaçak akımı karakteristiği ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 700 nA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 5 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.3 W
Supplier Device Package DO-41
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 8.2 V