BZV85-C7V5,113
DIODE ZENER 7.5V 1.3W DO41
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZV85-C7V5
BZV85-C7V5,113 Hakkında
BZV85-C7V5,113, Nexperia tarafından üretilen 7.5V nominal gerilimi olan tekil zener diyottur. DO-41 (axial) paket tipinde sunulan bu bileşen, 1.3W maksimum güç yayılımına ve 3 Ohm maksimum empedansa sahiptir. -65°C ile 200°C arasında çalışma sıcaklığında stabildir. 1 µA ters sızıntı akımı ve ±5% voltaj toleransı ile karakterize edilen bu zener diyot, voltaj regülasyonu, transient koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 4.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 3 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.3 W
Supplier Device Package DO-41
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V