BZV85-C75,113
NEXPERIA BZV85-C75 - ZENER DIODE
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZV85-C75
BZV85-C75,113 Hakkında
BZV85-C75,113, Nexperia tarafından üretilen 75V nominal gerilimli Zener diyottur. DO-41 aksiyel paket formatında sunulan bu komponent, 1.3W maksimum güç tüketimine sahiptir. ±5% voltaj toleransı ile üretilmiştir. -65°C ile +200°C sıcaklık aralığında çalışan bu diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. 225 Ohm maksimum impedansı ve 50 nA ters kaçak akımı ile kararlı bir çalışma sağlar. Through Hole montaj tipi nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında kolayca uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 53 V
Impedance (Max) (Zzt) 225 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.3 W
Supplier Device Package DO-41
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 75 V