BZV85-C6V8,113
DIODE ZENER 6.8V 1.3W DO41
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZV85-C6V8
BZV85-C6V8,113 Hakkında
BZV85-C6V8,113, Nexperia tarafından üretilen 6.8V nominal voltajlı zener diyottur. 1.3W maksimum güç derecelendirmesi ile tasarlanmış olup, DO-41 axial paketinde sunulmaktadır. İleri yönde 1V (50mA'de) ve 3.5Ω maksimum empedans karakteristiklerine sahip bu bileşen, -65°C ile +200°C arasında çalışır. ±5% toleransla üretilen diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. Ters kayma akımı 4V'de 2µA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 3.5 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.3 W
Supplier Device Package DO-41
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V