BZV85-C3V6,113
NEXPERIA BZV85-C3V6 - ZENER DIOD
Seri / Aile Numarası
BZV85-C3V6
BZV85-C3V6,113 Hakkında
BZV85-C3V6,113, Nexperia tarafından üretilen 3.6V nominal zener gerilimi ile tasarlanmış tekil zener diyottur. DO-41 eksenel paketleme ile sağlanan bu bileşen, 1.3W maksimum güç dissipasyonu kapasitesine sahiptir. ±5% voltaj toleransı ile üretilen diyot, 50µA ters sızıntı akımı ve 15 Ohm maksimum impedansa sahiptir. -65°C ile +200°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında stabilize voltaj referansı, aşırı gerilim koruması ve voltaj düzenleme uygulamalarında kullanılır. Forward voltajı 1V @ 50mA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.3 W
Supplier Device Package DO-41
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6 V