BZV85-C24,133
DIODE ZENER 24V 1.3W DO41
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZV85-C24
BZV85-C24,133 Hakkında
BZV85-C24,133, Rochester Electronics tarafından üretilen 24V nominal voltajlı Zener diyottur. DO-41 (DO-204AL) axial paket içinde gelen bu bileşen 1.3W güç kapasitesine sahiptir. 30 Ohm maksimum impedans (Zzt) ve 50 nA reverse leakage current karakteristiği ile voltaj düzenleme devrelerinde kullanılır. -65°C ile +200°C arasında çalışabilen, ±5% voltaj toleransına sahip bu zener diyot, güç kaynakları, voltaj referans devreleri ve gerilim koruma uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 17 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.3 W
Supplier Device Package DO-41
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V