BZV85-C12,113
DIODE ZENER 12V 1W DO41
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
BZV85-C12
BZV85-C12,113 Hakkında
BZV85-C12,113, Nexperia tarafından üretilen 12V nominal voltajlı Zener diyottur. 1W güç derecelendirmesine sahip bu tekil Zener diyot, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. DO-41 axial paketinde sunulan bileşen, -65°C ile +200°C arasında çalışabilir. 10 Ohm maksimum empedansı ve 200 nA ters kaçak akımı ile düşük sızıntı özellikleri sunar. ±5% tolerans ile sağlanan bu diyot, voltaj sabitleyici devrelerde, güç kaynakları ve sinyal koruma devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 8.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1 W
Supplier Device Package DO-41
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 50 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V