BZV55C39/TR
VOLTAGE REGULATOR
Paket/Kılıf
DO-213AA (Glass)
Seri / Aile Numarası
BZV55C39
BZV55C39/TR Hakkında
BZV55C39/TR, Microchip Technology tarafından üretilen 39V nominal değerine sahip Surface Mount Zener diyottur. DO-213AA cam kapsüllü pakette sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. ±5% toleransa sahip olan diyot, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. 27.3V ters gerilim altında 50nA ters sızıntı akımı gösterir. 200mA ileri akımda 1.1V maksimum ileri gerilime (Vf) sahiptir. Doğru çalışması için spesifik devre tasarımına göre uygun limitasyon direnci ile birlikte kullanılmalıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 27.3 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AA (Glass)
Part Status Active
Supplier Device Package DO-213AA
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V