BZV55C33/TR
VOLTAGE REGULATOR
Paket/Kılıf
DO-213AA (Glass)
Seri / Aile Numarası
BZV55C33
BZV55C33/TR Hakkında
BZV55C33/TR, Microchip Technology tarafından üretilen 33V nominal gerilimli tek bir Zener diyottur. Surface mount DO-213AA cam kasa içinde paketlenmiştir. Voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılan bu bileşen, -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabildir. ±6% tolerans ve 50 nA ters kaçak akımı (23.1V'da) ile karakterize edilir. 200 mA akımda maksimum 1.1V ileriye doğru gerilime sahiptir. Anahtarlama devreleri, regülasyon şeması ve gerilim sınırlama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 23.1 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AA (Glass)
Part Status Active
Supplier Device Package DO-213AA
Tolerance ±6%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V