BZV55C27/TR
VOLTAGE REGULATOR
Paket/Kılıf
DO-213AA (Glass)
Seri / Aile Numarası
BZV55C27
BZV55C27/TR Hakkında
BZV55C27/TR, Microchip Technology tarafından üretilen Surface Mount Zener diyottur. 27V nominal zener voltajı ve ±7% tolerans ile voltaj regülasyonu sağlar. DO-213AA (Glass) pakette sunulan bu bileşen, 18.9V'ta 50nA ters sızıntı akımına ve 200mA'da 1.1V maksimum ileri voltajına sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışır. Voltaj kaynakları koruması, güç kaynağı düzenlemesi ve devre stabilizasyonu uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 18.9 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AA (Glass)
Part Status Active
Supplier Device Package DO-213AA
Tolerance ±7%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V