BZV55C27 L0G
DIODE ZENER 27V 500MW MINI MELF
Paket/Kılıf
DO-213AC
Seri / Aile Numarası
BZV55C27
BZV55C27 L0G Hakkında
BZV55C27 L0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 27V nominal voltajında bir zener diyottur. 500mW güç kapasitesine ve Mini MELF (DO-213AC) yüzey montajı paketine sahiptir. Bu komponent voltaj regülasyonu, transiyent koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. ±5% voltaj toleransı, maksimum 80 Ohm impedansı ve 20V'ta 100nA ters kaçak akımı özellikleri barındırır. -65°C ile +175°C arasında çalışır. Yüzey montajı teknolojisi sayesinde kompakt elektronik tasarımlarına uygun bir çözüm sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 20 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package Mini MELF
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V