BZV55-C7V5,135
DIODE ZENER 7.5V 500MW LLDS
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
DO-213AC
Seri / Aile Numarası
BZV55-C7V5
BZV55-C7V5,135 Hakkında
BZV55-C7V5,135, Nexperia tarafından üretilen 7.5V nominal değerine sahip surface mount Zener diyottur. 500 mW maksimum güç kapasitesi ile tasarlanan bu komponent, DO-213AC (MINI-MELF/SOD-80) paketinde sunulmaktadır. ±5% tolerans ile üretilen diyot, -65°C ile +200°C arasında çalışabilir. 5V ters gerilimde 1 µA ters sızıntı akımına sahip olup, 15 Ohm maksimum empedansı vardır. Regülasyon, aşırı voltaj koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10 mA ileri akımda maksimum 900 mV ileri gerilim düşüşü gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package LLDS; MiniMelf
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V