BZV55-C56,115
NEXPERIA BZV55-C56 - ZENER DIODE
Paket/Kılıf
DO-213AC
Seri / Aile Numarası
BZV55-C56
BZV55-C56,115 Hakkında
BZV55-C56,115, Nexperia tarafından üretilen 56V nominal değerine sahip bir Zener diyottur. Surface Mount paketinde (DO-213AC/MINI-MELF) sunulan bu bileşen, maksimum 500mW güç tüketebilir ve ±5% toleransa sahiptir. -65°C ile 200°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Geri yönde 39.2V'ta 50nA kaçak akımı ve maksimum 200 Ohm empedansı ile karakterize edilmiştir. 10mA ileriye doğru akımda maksimum 900mV forward voltajı belirtilmiştir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans devreler gibi uygulamalarda kullanılan bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 39.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 200 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package LLDS; MiniMelf
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 56 V