BZV55-C43,115
NEXPERIA BZV55-C43 - ZENER DIODE
Paket/Kılıf
DO-213AC
Seri / Aile Numarası
BZV55-C43
BZV55-C43,115 Hakkında
BZV55-C43,115, Nexperia tarafından üretilen 43V nominal gerilim değerine sahip bir zener diyottur. Surface mount teknolojisi ile üretilen bu bileşen, DO-213AC (MINI-MELF) paketinde sunulmaktadır. 500 mW maksimum güç yeteneği ve ±5% tolerans ile çalışır. 30,1V reverse voltajda 50 nA maksimum ters akım özelliğine sahiptir. Voltaj düzenleme, aşırı voltaj koruması, referans gerilim kaynakları ve koruma devreleri gibi uygulamalarda kullanılan bir bileşendir. -65°C ile 200°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve maksimum 150 Ohm impedans değeri ile karakterize edilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 30.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 150 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package LLDS; MiniMelf
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V