BZV55-C16,135
DIODE ZENER 16V 500MW LLDS
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
DO-213AC
Seri / Aile Numarası
BZV55-C16
BZV55-C16,135 Hakkında
BZV55-C16,135, Nexperia tarafından üretilen 16V nominal voltajında bir zener diyottur. 500mW güç derecelendirilmesi ile voltaj regülasyon, koruma devrelerinde ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. Surface mount LLDS (MiniMelf) paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 200°C arasında çalışabilir. 40 Ohm maksimum empedans ve ±5% tolerans ile hassas voltaj kontrolü gerektiren analog ve güç yönetimi devrelerinde yer alır. DO-213AC paketlemesi PCB'ye kompakt monte edilmeye olanak sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 11.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package LLDS; MiniMelf
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V