BZV55-B7V5,115
DIODE ZENER 7.5V 500MW LLDS
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
DO-213AC
Seri / Aile Numarası
BZV55-B7V5
BZV55-B7V5,115 Hakkında
BZV55-B7V5,115, Nexperia tarafından üretilen 7.5V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. 500mW güç derecesine ve DO-213AC (MINI-MELF/SOD-80) yüzey montaj paketine sahiptir. ±2% tolerans ile üretilen bu bileşen, voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 200°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Maksimum 15 Ohm empedans değeri ile karakterize edilen bu diyot, 5V'de 1 µA ters kaçak akımına ve 10mA'de 900mV ileriye doğru voltaja sahiptir. Kompakt boyutu nedeniyle yoğun devrelere uygun bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package LLDS; MiniMelf
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V