BZV55-B6V8,115
DIODE ZENER 6.8V 500MW LLDS
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZV55-B6V8
BZV55-B6V8,115 Hakkında
BZV55-B6V8,115, Nexperia tarafından üretilen 6.8V nominal voltajlı tek zener diyottur. 500 mW güç kapasitesi ve ±2% tolerans ile voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. Surface mount DO-213AC (MINI-MELF/SOD-80) paketinde sunulur. -65°C ile 200°C arasında çalışabilen bu komponent, düşük ters kaçak akımı (2 µA @ 4V) ve 15 Ω maksimum impedans özellikleri ile DC/DC dönüştürücüler, güç kaynakları, sinyal koruması ve voltaj referans devrelerinde uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package LLDS; MiniMelf
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V