BZV55-B62,115
DIODE ZENER 62V 500MW LLDS
Paket/Kılıf
DO-213AC
Seri / Aile Numarası
BZV55-B62
BZV55-B62,115 Hakkında
BZV55-B62,115 62V nominal gerilim ile çalışan Surface Mount Zener diyottur. 500 mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, DO-213AC (MINI-MELF/SOD-80) paketinde sunulmaktadır. 215 Ohm maksimum empedans ve ±2% tolerans özellikleri ile hassas voltaj regülasyon ve koruma uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 200°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 50 nA ters sızıntı akımına sahiptir. Güç kaynağı stabilizasyonu, aşırı gerilim korlaması ve referans voltaj devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 43.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 215 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package LLDS; MiniMelf
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 62 V