BZV55-B47,115
DIODE ZENER 47V 500MW LLDS
Üretici
Nexperia
Seri / Aile Numarası
BZV55-B47
BZV55-B47,115 Hakkında
BZV55-B47,115, Nexperia tarafından üretilen 47V nominal gerilim değerine sahip tekil Zener diyotudur. 500mW güç kapasitesi ile tasarlanmış bu bileşen, surface mount DO-213AC (Mini-MELF/SOD-80) paketinde sunulmaktadır. Zener stabilizatör devreleri, voltaj referans uygulamaları ve aşırı gerilim koruması gibi elektrik devrelerinde kullanılır. ±2% voltaj toleransı, 170 Ohms maksimum impedans ve 50 nA ters kaçak akımı özellikleri ile -65°C ile +200°C arasında çalışabilir. 10mA'de 900mV ön yönlü gerilim değerine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 32.9 V
Impedance (Max) (Zzt) 170 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C (TJ)
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package LLDS; MiniMelf
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 47 V