BZV55-B43,115
NEXPERIA BZV55-B43 - ZENER DIODE
Paket/Kılıf
DO-213AC
Seri / Aile Numarası
BZV55-B43
BZV55-B43,115 Hakkında
BZV55-B43,115, Nexperia tarafından üretilen 43V nominal gerilim değerine sahip Surface Mount Zener diyottur. DO-213AC (Mini-MELF/SOD-80) paketinde sunulan bu bileşen, 500mW maksimum güç dissipasyonu kapasitesine ve ±2% toleransa sahiptir. -65°C ile 200°C arasında çalışan geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. 30.1V'ta maksimum 50nA ters akım sızıntısı ile karakterize edilen bu diyot, voltaj regülasyonu, over-voltage koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. 150Ω maksimum impedans değeri ile stabil voltaj stabilizasyonu sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 30.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 150 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package LLDS; MiniMelf
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V